Dlaczego warto pójść do salonu kosmetycznego?

Piękno jest stawiane przez kobiety na pierwszym miejscu. Najlepiej zadbać o nie w salonie kosmetycznym.

Być pięknym, pozostać młodym, dbać o siebie, to są uniwersalne cele. 

Pomime tego aż 90% kobiet przyznaje, że nie korzysta z wizyt w salonie!

Czy wiesz dokładnie jaki typ skóry posiadasz?

Twój "Doktor Urody" oferuje Ci wyjątkowy moment, aby w spokoju przeprowadzić konsultację w trakcie której dokładnie przyjrzy się Twojej skórze. W tym czasie ustalicie również  twój cel pielęgnacyjny, a także otrzymasz porady jak dbać o cerę oraz jakie stosować produkty.

Zabiegi Guinot to idealna alternatywa dla medycyny estetycznej. Gwarantują widoczne rezultaty już od pierwszego zabiegu.  

Innowacja Guinot polega na wykonywaniu unikalnych i ekskluzywnych metod zabiegowych wraz z  opatentowanymi urządzeniami oraz stosowaniu zaawansowanych i wysoko skoncentrowanych składników aktywnych, dobieranych indywidualnie do potrzeb skóry. 

 

Dlaczego warto kupować produkty do pielęgnacji domowej w salonie kosmetycznym?

Pielęgnacja zgodna z receptą kosmetyczną pozwala przedłużyć efekty zabiegu i uzyskać jeszcze wspanialsze rezultaty pielęgnacyjne.

Dzięki ustaleniu Twojego celu pielęgnacyjnego kosmetolog dobierze najlepiej dopasowane produkty, które będą idealne dla Twojej skóry. Weźmie także pod uwagę Twoje nawyki oraz preferencje odnośnie zapachu, konsystencji aby dobrać produkt, który będzie Ci najbardziej odpowiał. Ostatecznie opowie i pokaże w jaki sposób i kiedy go stosować abyś uzyskała jak najlepszy efekt.  

 

 

Jaki rodzaj usług możemy zaoferować w salonie Guinot?

Marka Guinot oferuje szeroką gamę produktów do pielęgnacji skóry.

Na twarz oferuje zabiegi manualne lub przy użyciu zaawansowanych technologicznie aparatów Hydraclean lub Hydraderm. Dzięki tak szerokiej ofercie jest w stanie sprostać oczekiwaniom każdego klienta. 

Na ciało do dyspozycji mamy skuteczne zabiegi manualne , jak również zaawansowany technologicznie aparat Techni Spa gwarantujący efekt wyszczuplenia, pojędrnienia i rewitalizacji całego ciała.  

Na koniec depilacja. Używany przez nas wosk został stworzony tak aby łączyć komfort i efektywność. Natomiast produkty podepilacyjne gwarantują spowolniony odrast włosa, a także pomoc w walce z wrastającymi włoskami.

 

 

 

Komentarze

Proszę się zalogować aby móc komentować. Login