Dlaczego warto pójść do salonu kosmetycznego?

Piękno jest stawiane na pierwszym miejscu, a najlepiej o nie zadbać w salonie kosmetycznym

Być pięknym, pozostać młodym, dbać o siebie, to są uniwersalne troski. 

Pomime tego aż 90% kobiet przyznaje, że nie korzysta z wizyt w salonie!

Czy wiesz dokładnie jaki typ skóry posiadasz?

Czy wiesz, że kosmetyczki Guinot, które są prawdziwymi "Lekarzami Urody" mogą to z Tobą ustalić?

Twój "Doktor Urody" oferuje Ci wyjątkowy moment aby w spokoju przeprowadzić konsultację w trakcie której dokładnie przyjrzy się Twojej oczyszczonej skórze. W tym czasie ustalicie również wspólnie twój cel pielęgnacyjny i otrzymasz porady jak dbać o cerę oraz jakie stosować produkty.

Prawdziwa alternatywa dla medycyny estetycznej, w poszukiwaniu uniwersalnych wartości jak pogoń za młodością, czy chęć bycia szczupłym, opieka w instytucie daje widoczne rezultaty już od pierwszej zabiegu.

Innowacja Guinot polega na wykonywaniu unikalnych i ekskluzywnych zabiegów razem z opatentowanymi urządzeniami.

 

Dlaczego kupować moje produkty do pielęgnacji domowej w salonie kosmetycznym?

Pielęgnacja zgodna z receptą kosmetyczną pozwala przedłużyć efekty zabiegu i uzyskać jeszcze wspanialsze rezultaty pielęgnacyjne.

Dzięki ustaleniu Twojego celu pielęgnacyjnego będziesz w stanie dobrać najlepiej dopasowane produkty, które będą idealne dla Twojej skóry.

Twoja kosmetyczka weźmie pod uwagę Twoje nawyki oraz preferencje odnośnie zapachu, konsystencji aby dobrać produkt, który będzie Ci najbardziej odpowiał. Ostatecznie opowie i pokaże Ci jak i kiedy go stosować abyś uzyskała jeszcze lepszy efekt.  

 

 

Jaki rodzaj usług możemy zaoferować w salonie Guinot?

Marka Guinot oferuje szeroką gamę produktów do pielęgnacji skóry.

Na twarz oferowane są zabiegi manualne lub przy użyciu aparatów Hydraclean lub Hydraderm niesamowitego oczyszczenia skóry wraz z młodzieńczym napięciem. 

Dal Ciała, wyszczuplanie i relaks to specjalność marki. Aparat TechniSPA dzięki swoim podwójnym rolkom, zapewnia widoczne rezultaty już po pierwszej sesji.

Na koniec depilacja, używany przez nas wosk został stworzony aby połączyć komfort i efektywność, a produkty po depilacji spowolniają odrastanie owłosienia i pomogą w walce z wrastającymi włoskami.

 

 

 

Komentarze

Proszę się zalogować aby móc komentować. Login